Programátorská okna stránky jsou dosud ve fázi přípravy

Menu
Reklamní sdělení
@WestBohemia1945https://www.indianhead.czOsvoboditelům českého západu v roce 1945.
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,hračky pro papoušky,popruhy pro papoušky jmk, vodítka,kšíry pro papoušky jmk
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

Autor seriálu

Autor a Váš průvodce všemi díly seriálu Programátorská okna má 10 let zkušeností v oblasti vývoje informačních systémů podniků. Profiluje se jako specialista pro informační systém Navision (analýzy a následné implementace komplexních zákaznických řešení). Působil také 5 let jako lektor na univerzitě. Projektem jeho disertační práce bylo sestavení expertního systému pro výběr optimálního informačního sys. na principu vícekriteriální optimalizace.

V programovacích technikách klade důraz především na objektový přístup. Autor také věří, že v jakékoliv oblasti vědění může v podstatě kdokoliv pochopit její klíčové principy. Záleží pouze na schopnostech učitele vše srozumitelně podat a na "míře zapálení" studenta.

"Zvládnout programovací jazyk je jako vylézt na vrchol hory. Cesta může být obtížná, ale ten výhled za to určitě stojí."


Ing. Roman Kubík, Ph.D.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah